7 dolog, ami idegesítő a strandon

7 dolog, ami idegesítő a strandon

Amikor végre kijutsz a fürdőbe, és hűsölni lehet, kajához jutsz, egész nap luxushelyzetben vagy, de van pár dolog, ami természetesen megakadályoz ebben…

(1) Nem szeretem, ha folyton lökdösnek, és mindig rugdosnak a vízben. És mindig attól félek, hogy strandolás után leszakad a vesém. Az emberek nem tudják, hogy mi az a tisztelet.

(2) Nem találsz árnyékot, és a napon sülsz meg. A hűsítő víz ellenére is olyan meleg van, hogy rántottát lehet sütni a fejeden. Ráadásul a palackban lévő vized is felmelegedett.

(3) Utálom, hogy folyton szemetelnek. Néha üvegeket dobnak a vízbe, és lassan a fürdő egy szemétdomb lesz. Meg ha a megtelt kukát nem cserélik ki.

(4) Nem kedvelem, ha folyton cigiznek mellettem, mert egyszer sem szívhatok friss levegőt. Meg ha valakiből árad a piaszag vagy valami büdös cucc. Vagy ha mellettem horkolnak, és nem tudok pihenni.

(5) Drága a kaja, és néha nagyon-nagyon rossz a minősége. Szinte látom lelki szemeim előtt, ahogy fortyog a 3 literes zsírban a lángos, amit eladnak 700 Ft-ért. Vagy ha a jégkrém olvadt, és nem hideg (ráadásul az is nagyon drága).

(6) A fürdőben vannak, ugyebár, csúszdák, és ott, ugyebár, külön kell érte fizetni. Miért kell pár kör csúszdáért fizetni? Néha ez is felháborító…

(7) Nagyon sokat kérnek az értékmegőrzésért.

Tőzsér Panna

KecskeNEWSás-archívum

A 7 dolog, ami idegesítő a strandon írás először a következő oldalon jelent meg: kecskenewsas.hu.

Ezek is tetszhetnek

Hasonló bejegyzések

This will close in 21 seconds